Závěrečné soutěže 2016
Vítěz Krajské výstavy :
kat.č. 172 – maďarský ohař krátkosrstý – Abigail Georgeous Diamond
Soutěž o nejlepší pár psů :
1.papillon - Andy Brilliant Bohemia x Cyntie Alsior
2.akita inu – Uncas Go Shun'you Kensha x Aemiko Go Akairo Sakura,
3.irish soft coated wheaten terier – Jasper Kyd Jacobson Wanton Buddy's x Amazonka z Borůvkového kopce
Nejlepší štěně – pes :
1.kat.č. 72- rotvajler – Ballo Bon Roti
2.kat.č.287- moskevský strážní pes – Aston Martin Pharcastat
3.kat.č.278 – chodský pes – Ole Einar Vita canina
Nejlepší štěně – fena :
1.kat.č.113 – miniatturní bullterier – Baronessa Lafmi Indygou
2.kat. č.159 – shiba inu – Haru Aka Japanaki
3.kat.č. 233 – papillon do 2.5 kg – Beatrice z Motýlího domu
Nejlepší dorost – pes :
1.kat.č. 1 – australský ovčák – Basalto Di Pietra Brennini
2.kat.č.190 – lagotto romagnolo – Big Cream Bear Charnett
3.kat.č. 142 – akita inu – Eijiro Go Horunite
Nejlepší dorost – fena :
1.kat.č.95 – bullterier – Ágnes z Pomalší
2.kat.č.246 – pekingský palácový psík – Ella Elle L'A Joliot
3.kat.č. 91 – border terier – Quiikki Gold Akrim
Třída čestná : - přehlídka
1.kat.č. 255 – pudl velký bílý – Bonny White Klidný den
2.kat.č. 245 – peginský palácový psík – Arnošt Panch of Stella's Garden
3.kat.č. 63 – knírač střední p+s – Daybreak Daughter Oriasis
Nejlepší veterán – pes :
1.kat. č. 32 – dlouhosrstá kolie – Merlin Gold Nellago
2.kat.č. 175 - americký kokršpaněl černý – Zorro Bohemia Black Diamond
Nejlepší veterán – fena :
1.kat.č. 60 – knírač malý p+s – Chesie z Povodí Oharky
2.kat.č- 249 – pekingský palácový psík – Mary Popins del Palazzo Imperiale
3.kat.č.167 – dalmatin – Daughter de la Queen Dalmadami
Nejlepší mladý pes :
1.kat.č. 253- pudl velký bílý – Angel Boy Keomaki
2.kat.č. 226 – mops béžový – Nikolaj Havavlon
3.kat.č. 100 – irish soft coated wheaten terier – Jasper Kyd Jacobson Wanton Buddy's
Nejlepší mladá fena :
1.kat.č. 187- flat coated retriever – Chiedere Iris od Ivanského jezera
2.kat.č.222 - king charles spaniel – Letizia de la Verte Albion
3.kat. č.166 – dalmatin – Assidutitas Nickles'n Dimes
Nejlepší dospělý pes :
1.kat.č. 263 – anglický chrt-greyhound – Jarvis Aston Riuna
2. kat.č.258 – shih-tzu – Tarron ze Slavonína
3.kat.č. 183 – anglický kokršpaněl vícebarevní – Arthes Amber Hill
Nejlepší dospělá fena :
1.kat.č. 172 – maďarský ohař krátkosrstý – Abigail Georgeous Diamond
2.kat.č. 264 – anglický chrt-greyhound – Estet Classic Nothern Narine
3.kat.č. 25 – československý vlčák - Eire Šedý poklad
Soutěž o divácky nejúspěšnějšího psa :
1. kat. č. 43 – bernský salašnický pes – Beautyful Lancelot Berner von Weipert Hof
2. kat. č. 113 – miniaturní bullterier – Baronessa Lafmi Indygou
3.kat. č. 57 – kavkazský pastevecký pes – Ferda Erudit
4. kat. č. 240 – papillon nad 2,5kg- Dior Keneth Brilliant Bohemia